Dhoma Dyshe Deluxe

Sleeps: 3 Adults Size: 33sqm City: View
Mund 2024
MaEnPrSh
12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031
Qershor 2024
MaEnPrSh
12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
Korrik 2024
MaEnPrSh
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
Gusht 2024
MaEnPrSh
1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Shtator 2024
MaEnPrSh
1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30
Tetor 2024
MaEnPrSh
123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031
Nëntor 2024
MaEnPrSh
123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930
Dhjetor 2024
MaEnPrSh
1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031
Janar 2025
MaEnPrSh
12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031
Shkurt 2025
MaEnPrSh
12
3456789
10111213141516
17181920212223
2425262728
Marsh 2025
MaEnPrSh
12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31
Prill 2025
MaEnPrSh
123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930
1
0
0
Dhoma Dyshe Deluxe
1 Vizitor(t)

Përshkrimi i Dhomës

Dhomë elegante me pamje të bukur nga qyteti, ideale për të kaluar një vikend relaksues në qytetin e Pejës. Dhoma ka një shtrat për të rritur, sipas kërkesës suaj edhe për fëmijë. Të gjitha kushtet e nevojshme si: banjo, tharëse flokësh, kondicioner, minibar, TV dhe të tjera gjenden në dhomë.

Përmbajtja e Dhomës

High speed in-room wifi Mini bar
Swimming pool Wheelchair access

Other Rooms