Salla e Bardhë

  Hotel Dukagjini ofron një përvojë unike të verës dhe ushqimit, me tre restorante të jashtëzakonshme, dy salla, një verandë dhe një shisha bar. Gjatë qëndrimit tuaj në Hotel Dukagjini, do të shijoni një shumëllojshmëri të pjatave dhe koktejeve tradicionale dhe bashkëkohore, të përgatitura nga stafi ynë më i mirë. Eksploroni shijet ndërkombëtare të kuzhinës sonë dhe shpërbleni shqisat e shijes në hapësirat e ngrënjes.

  Restaurant 22

  Një shërbim i nivelit të lartë, elegancë dhe interierë të bukur. Restorant 22 ofron pjata të krijuara në mënyrë unike që kërcejnë mes ndikimeve evropiane dhe trashëgimisë kulturore. Kombinoni pjatat tona tradicionale me pije freskuese dhe ambient të bukur dhe do të keni një natë të paharrueshme.

  Restaurant Panorama

  Një eksperiencë me shije në një vend magjepsës! Me një pamje mahnitëse të Grykës të Rugovës dhe tingujt qetësues të lumit Lumbardhi Restoranti Panorama ofron një shumëllojshmëri specialitetesh dhe ushqime të shpejta. Me një kapacitet prej 60 personash, ky vend është i pajisur mirë për seminare dhe konferenca.

  Veranda

  E vendosur në mure guri, Veranda jonë ofron gatime të përgatitura nga shefi ynë Lulzim Selmani. Restoranti përmban një ambient të lehtë dhe të ngrohtë, një mjedis historik që jeton në kohët moderne.

  Terrasa e Trenit

  E shtrirë përgjatë lumit Lumbardh, përballë Grykës së Rugovës, me më shumë se 200 persona, tarraca e trenit ofron një vend unik ngrënieje për miqtë dhe familjen ku krijon momente të lumtura.

  Dukë Lounge

  Për momente relaksi, nën aromat e këndshme ekzotike, do të gjeni Dukë Lounge. Kjo pjesë e hotelit ofron një ambient relaksues që pret të apasionuarit pas koktejve. Ejani në grupe, rehatohuni dhe shijoni pijet, aromat dhe shijet e mrekullueshme që ofron Dukë Lounge.