• HOTEL DUKAGJINI

  Hoteli paraqet një arkitekturë unike që tërheq banorë dhe vizitorë duke qenë edhe pikë referimi për qytetin e Pejës.

  Dhomat
 • Lokacioni

  I vendosur në qendër të qytetit, i rrethuar nga lumi Lumbardh dhe malet e Rugovës, Hotel Dukagjini vendos një standard të ri për mikpritje dhe shërbim.

  Na Kontaktoni
 • Restoranet

  Me një ekip të pasionuar dhe të palodhur në punën që bëjnë, kemi arritur t'iu sjellim momente magjike.
  Në Hotel Dukagjini, përjetoni komoditet dhe ekperiencë unike. Hotel Dukagjini është dhurata më e mirë për ju dhe të dashurit tuaj.

  Restoranet
Mund 2024
MaEnPrSh
12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031
Qershor 2024
MaEnPrSh
12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
Korrik 2024
MaEnPrSh
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
Gusht 2024
MaEnPrSh
1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Shtator 2024
MaEnPrSh
1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30
Tetor 2024
MaEnPrSh
123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031
Nëntor 2024
MaEnPrSh
123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930
Dhjetor 2024
MaEnPrSh
1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031
Janar 2025
MaEnPrSh
12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031
Shkurt 2025
MaEnPrSh
12
3456789
10111213141516
17181920212223
2425262728
Marsh 2025
MaEnPrSh
12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31
Prill 2025
MaEnPrSh
123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930
1
0
0
1 Vizitor(t)

Mirë se vini në Hotel Dukagjini

Hoteli paraqet një arkitekturë unike që tërheq banorë dhe vizitorë duke qenë edhe pikë referimi për qytetin e Pejës.

I vendosur në qendër të qytetit, i rrethuar nga lumi Lumbardh dhe male të larta, Hotel Dukagjini vendos një standard të ri për mikpritje dhe shërbim.

Mëso më shumë

Dhomat

Përjetoni rehati dhe relaksim në ambientet e Hotel Dukagjinit. Me një standard të lartë të shërbimit dhe mirëkpritjes, ju do të përjetoni një pushim të paharruar.

Komente nga vizitorët tanë!

Rreth nesh

Ikonë që nga viti 1956, Hotel Dukagjini është njohur gjithmonë si një nga hotelet elitare në Kosovë. Hoteli kombinohet aq mirë, duke kombinuar antikën me modernen, ndërsa ambientet e reja reflektojnë elegancë simpatike. Hotel Dukagjini u bë pjesë e Dukagjini Group në vitin 2008 dhe iu nënshtrua një rinovimi total në të gjitha hapësirat.

Learn More

Oferta Speciale

Rezervoni online sot dhe pritni një qëndrim relaksues me ne

Shikoni video tour tonë tani dhe imagjinoni veten këtu

Përmbajtjet e Hotelit

Pamje nga qyteti

I vendosur në qendër të qytetit, i rrethuar nga lumi Lumbardh dhe male e Rugovës

Pishina

Pas një dite të gjatë udhëtimi ose vizitash, nuk ka asgjë si një zhytje freskuese në pishinë.

Shëtitje

Nëse ndihesh aktiv dhe dëshiron të eksplorosh bukurinë e Pejës, ne rekomandojmë të shkoni për ecje në malin e Rugovës. Pas një ngjitje disa orëshe ju do të prezentoheni me një liqen të bukur në maje të malit.

Aeroporti Afer

Ndodhet afër 78 km pranë aeroportit

Hotel Dukagjini
4.4
Based on 998 reviews
powered by Google
Dardane Bunjoshi-GashiDardane Bunjoshi-Gashi
09:26 20 Nov 23
Burim BerishaBurim Berisha
20:01 14 Nov 23
aurel kujtimi officialaurel kujtimi official
12:21 12 Nov 23
Everything was perfect, the service the rooms the location the indoor pool and that delivious morning foood😍The staff was polite and opened too help with anything we needed, specially the waiter BesiGreat experience, great choice , the best i've ever been to .
Orion VeseliOrion Veseli
10:50 12 Nov 23
Bes ZymberiBes Zymberi
19:38 19 Aug 23
I enjoyed my stay here. Room was clean and complete with all listed amenities. Food was delicious. Service was incredible. Employees went above-and-beyond in being helpful and they are the reason I will be going back to this hotel!
Edlira KondoEdlira Kondo
08:07 16 Feb 23
The hotel rooms were comfortable and clean. They were warm and cozy. The hotel has a pool and jacuzzi on the ground floor. The breakfast was nice and with a lot of choices. They have a restaurant as well but we had dinner in the city so we did not experience it. If I will go back to Peja I will go to stay there again.
js_loader